"Lepiej późno niż wcale" w Polsacie: Podczas wizyty w głośnej i tętniącej życiem dzielnicy Shibuya, gdzie znajduje się najbardziej zatłoczone skrzyżowanie świata, uczestników show Polsatu czekają chwile grozy. Kto zniknie w tym japońskim mrowisku? Czy szybko uda się go odnaleźć? Upragniony odpoczynek po wielogodzinnej podróży daleki będzie od wyobrażeń podróżników. Hotel, do którego trafią, będzie bardziej przypominał wagon z kuszetkami niż luksusowe apartamenty pięciogwiazdkowe. To jednak dopiero początek przygód!

"Lepiej późno niż wcale" w Polsacie

Przed panami bowiem seria bliskich spotkań z Japończykami. I to dosłownie! Na uczestników show Polsatu będzie czekało doświadczenie wagi ciężkiej, czyli spotkanie z sumo - sportem narodowym Japonii, podczas którego Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz i Krzysztof Hanke wystąpią PÓŁNAGO, czyli jedynie w charakterystycznych dla sumo przepaskach wokół bioder! Komu ta stylizacja będzie pasowała, a komu niekoniecznie? I jak panie poradzą sobie z nową dyscypliną sportu? Zobaczcie w naszym WIDEO:

Zapasy sumo będą jednak jedynie przedsmakiem wszystkich atrakcji, jakie zostaną zaserwowane bohaterom programu „Lepiej późno niż wcale” w kolejnych jego odsłonach. Czy po tych nadzwyczajnych i często kontrowersyjnych doświadczeniach, będą z ekscytacją wypatrywać kolejnych przystanków swojej wyprawy?

„Lepiej późno niż wcale” – kiedy oglądać?

Pierwsze starcie z azjatycką rzeczywistością już dziś, 14 września 2018, o godz. 20.00, w Polsacie. Podekscytowani?