To prawdopodobnie pierwsze w Polsce studio mieszczące się w domu jednorodzinnym na projektowanym w XX-leciu międzywojennym kameralnym osiedlu, przeznaczone do pracy twórczej fotografów i nie tylko.

Na gości czeka przestrzeń w postaci specjalnie w tym celu zaaranżowanych wnętrz dwupiętrowego domu i ogrodu, wśród cichych i stylowych uliczek willowej części Starego Żoliborza. W Studio znajdują się starannie urządzone, tematyczne przestrzenie, które same w sobie mogą stanowić gotowe plany zdjęciowe do wykorzystania. Pełen zakamarków dom z duszą i historią daje fotografom wręcz nieograniczone możliwości swobodnego korzystania i współkreowania przestrzeni do pracy twórczej.

W Studio udostępnione zostały plany do fotografii kobiecej i zmysłowej, zdjęć portretowych, rodzinnych i okolicznościowych. Śmiała 79 to także pierwsze w Polsce miejsce ze specjalnie przygotowanym planem do fotografii biznesowej.

Wnętrza domu oraz duży ogród są także doskonałym planem do wszelkiego rodzaju produkcji filmowych i reklamowych.


Ambicją Śmiałej 79 jest stać się lokalnym centrum spotkań, kultury i integracji. Dlatego Studio oferuje przestrzeń coworkingową, a także możliwość organizacji warsztatów, konferencji, wykładów, slajdowisk, spotkań z twórcami, podróżnikami i innymi ciekawymi ludźmi.

Podczas dnia otwartego, który odbył się 13 lipca Studio zapewniło możliwość pracy
z profesjonalnymi modelkami na planach zdjęciowych Studia. Dzień otwarty uświetniło także spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawanych fotografów kobiet w Polsce – Sagajem.

Makijażem naszych modelek zajęła się Iwona Gzik - profesjonalistka w dziedzinie kreowania wizerunku, zarówno w zakresie makijażu jak i stylizacji mody. Pozowała natomiast Marta Szulawiak-Turska uczestniczka pierwszej edycji Top Model, dziś mama 3 dzieci prowadząca bloga Wiocha u Turskich.

Na naszych gości czekał poczęstunek kuchni wegańskiej, który zapewniła restauracja TEL AVIV URBAN FOOD (lokal przy. Mickiewicza 19) oraz lampka cydru CIDERINN na powitanie.

Chcecie po prostu zobaczyć to miejsce? Nie jesteście fotografami? Interesuje Was to miejsce pod kątem coworkingu oraz eventów? Zapraszamy na stronę na fb: studio śmiała 79


Materiał promocyjny