Stuu,a właściwie Stuart Burton, jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Pochodzi z Wielkiej Brytanii, zaczynał od nagrywania filmów o grze Minecraft, a dziś jego kanał na youtube śledzi blisko 4,3 mln widzów. To on odpowiada za stworzenie kontrowersyjnego Teamu X - grupy internetowych twórców mieszkających w jednym domu, do którego oryginalnie należeli też Lexy Chaplin, Julia Kostera, Marcin Dubiel i Kacper Błoński. W ostatnim czasie youtuberzy musieli mierzyć się z serią problemów, która ostatecznie doprowadziła do niemal całkowitego rozpadu Teamu i pogorszyła problemy zdrowotne Stuu.

Na co choruje Stuu? Youtuber trafił do szpitala

Stuart Burton już kilka lat temu informował swoich fanów, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, a obecna hospitalizacja nie jest jego pierwszą. Do szpitala trafił trzy lata temu, a w jego mediach społecznościowych pojawił się wtedy taki wpis: - Nie chciałem za bardzo pisać o tym, ale mija już tydzień odkąd trafiłem do szpitala i niestety dalej nie zdiagnozowano, co się ze mną dzieje. Nie sądziłem, że to tak długo będzie trwało i że mój stan nie będzie się polepszał. Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku, jednak Stuu oficjalnie nie przyznał wtedy na co choruje.

Dziś na jego Instagramie znów pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Stuu znów nie zdradził powodu swojego pobytu w placówce medycznej, uspokoił jednak fanów, że jego hospitalizacja nie jest spowodowana COVID-19.

- Jestem w szpitalu, niestety stan zdrowia mi się znacznie pogorszył i prawdopodobnie będę tu jeszcze przez dłuższy czas (to nie corona, jak coś). Piszę informacyjnie, bo jestem codziennie bombardowany wiadomościami, telefonami itd. Dziękuję wszystkim za troskę, ale na razie potrzebuję przede wszystkim odpoczynku i spokoju.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.