Kylie Jenner to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych nastolatek na świecie, która wciąż nie przestaje nas zaskakiwać! Uwielbia chwalić się swoim życiem w sieci. Już przyzwyczaiła fanów do tego, że na jej Instagramowym profilu mają okazję znaleźć masę zdjęć, na których pokazuje swoje prywatne życie. Jeszcze kilka miesięcy temu mówiono, że jej styl to inspiracja, a wręcz totalna kopia stylu Kim Kardashian. Czy faktycznie?

Styl Kylie Jenner co rusz komentują zagraniczne media. Dziewczyna uwielbia zaskakiwać swoimi kreacjami. Wielu sądzi, że taki właśnie jest jej cel – najważniejsze, by szokować. Nic więc dziwnego, że świetnie odnalazła się w sferze internetu. Jako zaledwie dwudziestoletnia dziewczyna podbiła serca internautów otwartością i poczuciem humoru.

Instagram Kylie Jenner obserwuje prawie 100 milionów obserwatorów! Nie ma się co dziwić, Kylie doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Ostatnio głośno zrobiło się o jej stylizacjach. Fani świata mody coraz częściej podpatrują modelki lub osoby związane z show-biznesem i to właśnie je traktują jako osoby, których stylem warto się inspirować.

ZOBACZ: STYL GIGI HADID To nowa ikona mody? Jej styl naśladują miliony fanów!

Tak było niedawno z Gigi Hadid, której uliczne stylizacje, czyli tzw. streetstyle publikowane były w zagranicznych pismach. Teraz na tapetę wzięliśmy styl Kylie Jenner. Dziewczyna przede wszystkim gustuje w sportowych stylizacjach, które mają podkreślać jej bujne kształty.

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Kylie Jenner!