Kate Middleton nie od dziś jest ikoną stylu dla kobiet na całym świecie. Każde jej wielkie wyjście i pojawienie się na czerwonym dywanie jest szeroko komentowane przez najważniejsze magazyny modowe. Nic dziwnego, skoro każda kobieta chce wyglądać tak jak ona, czyli elegancko, z klasą oraz subtelnie. Styl księżnej Kate już naśladują miliony. Nie od dziś jednym z jej ulubionych projektantów jest niezmiennie Alexander McQueen. To właśnie w kreacjach tego domu mody, możemy najczęściej zobaczyć Kate Middleton. Białą sukienkę tej marki wybrała na chrzciny swojej córeczki, księżniczki Charlotte dwa lata temu i na tyle jej się spodobała, że ostatnio założyła ją ponownie. Tylko tym razem, troszkę odświeżyła swój look innymi dodatkami.

POLECAMY: KATE MIDDLETON W POLSCE Zobacz wszystkie stylizacje Księżnej Cambridge podczas wizyty w naszym kraju! [GALERIA]

Kate Middleton i książę William zawitali w niedzielę do Belgii, gdzie w Ypres wzięli udział w obchodach 100-nej rocznicy bitwy pod Passchendaele. Na tę okazję księżna Kate wybrała białą elegancką sukienkę z długim rękawem od Alexandra McQueena, która fasonem przypominała płaszcz. Tę samą kreację Kate Middleton miała już na sobie w 2015 roku, z okazji chrzcin księżniczki Charlotte. W Belgii jedynie zmieniła toczek na ten od Sylvii Fletcher, dopięła czerwoną broszkę i wybrała kopertówkę od Anne Grand-Clément. 

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON I KSIĄŻĘ WILLIAM Dlaczego nigdy nie trzymają się za ręce? Nie chodzi o dworską etykietę...

Wersję stylizacji z którymi dodatkami wolicie?