Wygoda i funkcjonalność to dla każdej aktywnej kobiety podstawa. Właśnie dlatego nowa kolekcja 4F, stworzona wraz z ambasadorką marki, Anną Lewandowską, została zaprojektowana tak, by sprostać wszelkim wyzwaniom dnia codziennego.

Subtelna i delikatna kolorystyka przełamana głęboką czernią, miękkie i przyjemne w dotyku materiały oraz bezszwowe wykończenia zapewniające wysoki komfort użytkowania sprawiają, że ubrania z tej kolekcji sprawdzą się przy wielu różnych okazjach. W linii znajdują się zarówno oversizowe formy, jak i podkreślające sylwetkę dopasowane kroje, dzięki którym sportowe ubrania zyskują modną, casualową odsłonę.

Najnowsza kolekcja, którą stworzyłam wraz z 4F, to propozycja dla każdej kobiety, która chce łączyć aktywne życie i stylowy wygląd. Przy pracy nad kolekcją zwróciliśmy szczególną uwagę na wysoką jakość materiałów, nowoczesny design oraz detale, które nadają całej linii wyjątkowy charakter i podkreślają naturalne piękno każdej z nas – mówi Anna Lewandowska.

W linii znalazły się m.in. bluzy, spodnie dresowe, legginsy, topy i szorty, w efektowny sposób łączące sportowy luz z elegancją.

Kolekcja dostępna jest w aplikacji 4F, na stronie 4f.com.pl oraz w sklepach stacjonarnych 4F.