Anna Wendzikowska uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd, a obok jej outfitów trudno przejść obojętnie. Nic więc dziwnego, że pod praktycznie każdym zdjęciem na Instagramie dziennikarki padają pytania, o to, skąd pochodzą konkretne elementy jej stroju. Jej najnowsza, wiosenno-zimowa stylizacja szczególnie przyciągnęła naszą uwagę. Wszystko przez kurtkę i botki, które same chciałybyśmy mieć w garderobie. Gdzie je kupiła? Sprawdźcie koniecznie!

Stylizacja Anny Wendzikowskiej - skąd kurtka i buty?

Anna Wendzikowska ma na swoim koncie dziesiątki fantastycznych stylizacji. Dziennikarka uwielbia niebanalne połączenia - latem lekkie, zwiewne sukienki łączy z masywnymi butami, a zimą często stawia na biały lub beżowy total look. Doskonale wie również, jak wybrnąć z sytuacji, kiedy kapryśna pogoda zmusza do ją do założenia czegoś ciepłego i wygodnego. Tak też było w przypadku jej ostatniego wyjścia na zakupy. 

Oto stylizacja, którą chętnie się zainspirujemy.

Jak widać, biały t-shirt i szare jeansy mogą wyglądać stylowo niezależnie od pogody, pory roku, czy okazji. Wystarczy je wzorem dziennikarki zestawić z ciepłą puchówką w modnym kolorze i kowbojkami, które w ostatnim sezonie podbiły wybiegi.

Jeśli jesteście ciekawe, skąd są rzeczy, które miała na sobie dziennikarka, spieszymy z pomocą! Kurtka to projekt polskiego duetu MMC, botki to natomiast nowość z wiosennej kolekcji Kazar.

ZOBACZ TEŻ: Loafersy - buty, w których zakochał się świat! Gdzie kupić i z czym zestawić najmodniejsze buty tego sezonu? Sprawdzamy!