Edyta Górniak rzadko pojawia się w tzw. programach śniadaniowych, co sprawia, że każda jej wizyta w "Dzień Dobry TVN" urasta do rangi wydarzenia. Artystka po głośnej rozmowie z Kingą Rusin niejednokrotnie wyznawała, że już więcej nie poświęci czasu gwieździe TVN-u. Tym samym Edyta zarzuciła dziennikarce brak profesjonalnego przygotowania do wywiadu. A o co dokładnie poszło? O to, że Rusin zagadnęła Górniak o życie prywatne. A artystka przygotowała się na rozmowę o nowych projektach muzycznych.ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak szykuje kolejną modową niespodziankę. Znamy szczegóły!

Podczas sobotniego odcinka DDTVN, wokalistka miała przyjemność rozmawiać z Marcinem Mellerem i Magdą Mołek. Jak powszechnie wiadomo, gwiazda dba o najmniejszy szczegół - zarówno w aspekcie muzycznym, jak i modowym. Tym razem artystka postawiła na bardzo luźną, a zarazem kobiecą i modną stylizację. 

W rozmowie z dziennikarzami Edyta Górniak opowiedziała o przeprowadzce z Warszawy do Krakowa. Wyznała, że jej syn, Allan, zaklimatyzował się w nowym miejscu szybciej niż ona. Został bardzo dobrze przyjęty przez rówieśników z nowej szkoły, a rok szkolny zakończył występem na scenie. Zaśpiewał... piosenkę Adele!

Górniak opowiedziała też o swoim debiucie w roli projektantki mody. Przypomnijmy, piosenkarka niedawno wypuściła minikolekcję ubrań dla marki NA OKO. Teraz Górniak uruchamia też aplikację, w której w wymyśleniu stylizacji pomoże nam wirtualny stylista.

Edyta Górniak podkreśliła także, że wspiera Marsz Godności, jakie w sobotę zorganizowały w Warszawie polskie kobiety przy wsparciu takich gwiazd, jak Magdalena Cielecka, Dorota Wellman, Szymon Majewski czy Kasia Sokołowska.

Jak oceniacie styl Edyty? Nam się podoba!