Promocje w sklepach odzieżowych z okazji Black Friday i Cyber Monday to idealna okazja, aby kupić modną sukienkę na Sylwestra 2019 w mocno obniżonej cenie. W większości popularnych sieciówek w dniach od 28 listopada do 2 grudnia obowiązują obniżki o co najmniej -20% od ceny regularnej. Warto jednak być czujnym, bo w Czarny Piątek i kilka kolejnych dni w takich znanych polskich sklepach, jak Mohito czy Reserved, wybrane produkty będą przecenione o -40%, a niektóre nawet o -50%.

Miłośniczki mniej masowej mody powinny z kolei koniecznie zajrzeć na platformę Showroom.pl, gdzie o wiele taniej będzie można dostać np. kiecki od niezależnych projektantów i niszowych marek (modelką niektórych dostępnych tam brandów jest znana z "Top Model 2019 Klaudia El Dursi). Promocje w trakcie tzw. Czarnego Weekendu to więc świetny moment, aby naprawdę tanio nabyć modną sukienkę na zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra.

Sukienki na Sylwestra taniej na Black Friday

Poniżej znajdziecie nasze ulubione modele sukienek takich marek, które sprawdzą się jako sylwestrowe kreacje. Wszystkie poniższe modele w trakcie Black Friday i Cyber Monday kupicie w promocyjnych cenach. Warto więc już teraz włożyć je do wirtualnego koszyka. Udanych zakupów!