Suknia ślubna księżnej Kate do kupienia w H&M! Oczywiście nie ta oryginalna, ale nią inspirowana. Szwedzka sieciówka H&M postanowiła spełnić marzenia kobiet i przyszłych panien młodych na całym świecie i wprowadziła do swojej oferty kreację, do złudzenia przypominającą suknię ślubną Kate Middleton. Biała, sięgająca do ziemi suknia z koronką jest niemal identyczna, jak kreacja zaprojektowana przez dyrektor kreatywną domu mody Alexander McQueen, Sarę Burton, na ślub Kate i Williama w 2011 roku. Suknia z H&M jest oczywiście znacznie tańsza od oryginału. Według królewskiej ekspertki Katie Nicholl suknia ślubna Kate Middleton kosztowała 150 000 funtów (około 735 tys. złotych!), a według portalu CBS mogła kosztować nawet 1,5 mln złotych! Ile kosztuje suknia z H&M?

 

Suknia z H&M inspirowana suknią ślubną księżnej Kate

Suknia inspirowana suknią ślubną Kate Middleton z H&M kosztuje jedynie 799 złotych! W porównaniu z kosmiczną ceną kreacji ślubnej księżnej Kate, to naprawdę niewiele. Suknia ma kolor kremowy, koronkowe rękawy i gorsetową górę oraz spódnicę o kroju litery A. Istnieją jednak pewne detale, które odróżniają ją od sukni ślubnej księżnej Kate: w talii znajduje się cienka tasiemka, z tyłu suknia posiada wycięcie w kształcie "łezki", a spódnica nie ma żadnych koronkowych ozdób ani długiego trenu.

Niestety jak można się domyślać, suknia dosyć szybko wyprzedała się na stronie internetowej H&M. Przyszłym pannom młody, pozostaje więc szukać sukni w sklepach stacjonarnych szwedzkiej sieciówki.

Zobaczcie w naszej GALERII porównanie sukni z H&M i sukni ślubnej Kate --->