Lara Gessler i Piotr Szeląg są już po ślubie. Para podzieliła się z fanami romantycznymi zdjęciami ze ślubnej sesji, na których dokładnie możemy przyjrzeć się kreacji panny młodej. Na ten wyjątkowy dzień, Lara postanowiła wybrać minimalistyczny projekt od polskiej marki, której sukienki można kupić za mniej niż 300 złotych.

Suknia Lary Gessler: marka, cena [FOTO]

Suknia Lary Gessler to projekt marki Laurella, która - jak czytamy na stronie internetowej - "odpowiada na potrzeby posiadania modnej i najwyższej jakościowo odzieży i jednocześnie jest wyrazem buntu wobec drogich marek, które oczekują za to krocie". Dzięki przystępnym cenom, marka ma tysiące klientek nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, które potrafią sprawić, że konkretne projekty wyprzedają się w zaledwie kilka godzin od premiery.

Lara Gessler wybrała sukienkę Bethany o długości maxi w kolorze białym, wykonaną z wiskozy. Kreacja miała głębokie wycięcie na nodze, rękawy z bufkami i pięknie podkreślała ciążowy brzuszek restauratorki. Taki sam model, ale wykonany z kwiecistej tkaniny dostaniecie w sklepie internetowym Laurelii (dostępne są dwie wersje w cenach 259 zł i 119,40 zł).

To tylko potwierdza stwierdzenie, że suknia ślubna nie musi dużo kosztować, aby panna młoda prezentowała się w niej zjawiskowo!