Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana odbył się w minioną sobotę w podwarszawskim Konstancinie. Para powiedziała sobie "tak" w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Na ślubie Rozenek i Majdana gościli m.in. Edward Miszczak, Ewa Chodakowska, Hanna Lis i Łukasz Jemioł orazPatrycja Wieja, zwyciężczyni show Projekt Lady.

ZOBACZ: Goście na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Jak się bawili? [ZDJĘCIA]

W mediach już w trakcie składania przysięgi przez Małgorzatę i Radosława pojawiły się zdjęcia efektownej sukni ślubnej panny młodej. Małgorzata Rozenek miała na sobie srebrzystoszarą syrenią suknię ślubną wyszywaną połyskującymi koralikami, cekinami i postarzanymi cyrkoniami. Zaprojektowała ją Ewa Minge. Internauci natychmiast zaczęli komentować projekt Minge. Większość bardzo go chwaliła, ale innych zdziwił odcień kreacji, a jeszcze inni uznali, że taka suknia nie pasuje na ślub. Z kolei naszym zdaniem Małgorzata Rozenek w sukni ślubnej od Ewy Minge prezentowała się... perfekcyjnie! Ale o profesjonalną opinię postanowiliśmy zapytać ekspertki z branży - stylistkę i prowadzącą show Gwiazdy na Dywaniku Joannę Horordyńską oraz dziennikarkę i blogerkę Gosię Boy.

Tak stylizację ślubną Małgorzaty Rozenek ocenia Joanna Horordyńska:

"Małgorzata wyglądała obłędnie. Przepiękny kolor gołębi, jakże ciekawszy od bieli czy kremu, sprawił, ze całość była dostojna, elegancka i wytrawna. Tak klasyczny model sukni syreny mogłby być zbyt oczywisty,  jednak nie tym razem. Poprzez wspomniany kolor, jak również poprzez osobę, która ją nosi. Suknia bowiem idealnie pasuje do bohaterki i jej figury. Nie ma tu fałszu, Małgorzata nie została przebrana. To jej styl - mówi w rozmowie z Gala.pl. - Rzadko się tak rozpływam nad kreacją, ale nie mam wyjścia. Muszę! Wykonanie sukni tez ma znaczenie, to niewystępujący prawie na naszych salonach haute couture. Dobrze, że ktoś nam o tym przypomniał - Ewa Minge. Oprawa idealna - delikatny, świetlisty makeup współgra z suknią, nie tworzy kontrastu. Ślubne tematy powinny być okraszone delikatnością, takiego jestem zdania. Tu ukłon dla wizażystki Beaty Milczarek. To najpiękniejsza ślubna stylizacja-wizerunek, jaki ostatnio widziałam. Po kompletnie nieudanych, niedorobionych i nijakich wyborach Agnieszki Szulim (Woźniak-Starak) można wziąć głęboki oddech i się rozkoszować. Choć uwielbiam też suknię ślubną Kasi Warnke - to jednak inna historia, dekada lat 30, czyli bardziej moda. Tu mamy klasykę ślubnego gatunku.

A tak dla Gala.pl suknię ślubną Małgorzaty Rozenek projektu Ewy Minge podsumowuje Gosia Boy:

"Patrząc na tegoroczne kreacje ślubne w show-biznesie, jestem pewna, że suknia Małgorzaty Rozenek zostanie zapamiętana na długo, a Eva Minge nie będzie mogła nadążyć z realizacją zleceń. Sam wybór projektantki i niezwykle efektownego kroju syreny, mówi wiele o Pannie Młodej i jej charakterze. Rozenek jest kobietą, która wie, czego chce od życia i lubi być w centrum zainteresowania. Dopasowana kreacja, jak na "Perfekcyjną" przystało, podkreśliła jej nienaganną figurę. Idealnie dobrany gołębi kolor i misternie wykonana suknia sprawiły, że Rozenek wyglądała niezwykle dostojnie i wytwornie. Fantazyjny dół i zdobiona tkanina przyciągały wzrok, a odkryta góra pięknie eksponowała kobiece ramiona. U boku swego równie stylowego męża błyszczała jak najdroższy diament. To był jej dzień i zamierzała wyglądać jak milion dolarów. Udało się. Sam krój sukni nie jest nowatorski. To klasyk, który już pojawiał się w kolekcjach haute couture polskiej projektantki oraz zagranicznych domów mody. Podobną suknię, również projektu Minge, włożyła w 2012 roku Cheryl Cole, o czym rozpisywały się międzynarodowe media. Suknia, moim zdaniem, miała tylko jeden minus - z pewnością była niezbyt wygodna. Jeśli pamiętacie scenę z pierwszej części filmu "Seks w wielkim mieście", gdzie Charlotte, po niedoszłym ślubie Carrie Bradshaw, w czarnej kreacji marki Zac Posen o podobnym kroju wychodzi wściekła z limuzyny i próbuje obejść samochód, to wiecie, co mam na myśli.

A co Wy myślicie o stylizacji ślubnej Małgorzaty Rozenek? Zdjęcia sukni ślubnej projektu Ewy Minge obejrzycie w naszej GALERII