Suknia ślubna Meghan Markle kosztuje 2 miliony złotych! Już od jakiegoś czasu wiemy, że ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja 2018 roku. Wszystko wygląda na to, ze przygotowania do tego wielkiego wydarzenia, trwają w najlepsze. Jak donosi Daily Mail, przyszła panna młoda wybrała już suknię ślubną, która będzie aż o 150 tys funtów droższa, niż suknia księżnej Kate! Ile więc Meghan Markle i książę Harry wydadzą na całe swoje królewskie wesele?

Suknia ślubna Meghan Markle

Jeszcze nie wiadomo, kto zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle. Czy będzie to, tak jak w przypadku Kate Middleton, dom mody Alexander McQueen? Przypomnijmy, że zaręczynową suknię zaprojektował dla narzeczonej księcia Harry'ego - Ralph & Russo. Osoba ze środowiska Meghan Markle powiedziała magazynowi "Look", że suknia przyszłej panny młodej będzie kosztować 400 tys. funtów:

"Meghan jest jak każda inna kobieta przygotowująca się do swojego wymarzonego dnia. Chce, żeby wszystko było perfekcyjne. Suknia ślubna była największym wydatkiem, przez co zakładany budżet na wesele zwiększył się dwukrotnie."

Oprócz kosztów ślubu, Meghan Markle wydała ponad 100 tys. funtów na uroczystości poślubne.

"Potem jest miesiąc miodowy, który kosztuje 120 000 funtów - ale to jest jej prezent dla Harry'ego".

W sukni ślubnej czyjego projektu chcielibyście zobaczyć Meghan Markle?