Moda Lany Nguyen jest subtelna, dziewczęca i uwodzicielska. Projektantka w swoich kapsułowych kolekcjach łączy wpływy europejskie, zwłaszcza polskie, francuskie i włoskie, z kulturą azjatycką, z której się wywodzi. Ten intrygujący mix sprawia, że każda kolekcja Nguyen jest wyjątkowa i wysublimowana. Tym razem projektantka przedstawia pierwszą autorską linię ślubną, inspirowaną modą retro. Delikatne, kobiece i szykowne suknie uszyte z jedwabiu, tiulu i koronek, wyszywane i wykańczane ręcznie, zachwycają precyzją wykonania. Całą kolekcję ślubną można już obejrzeć w eleganckim atelier Lany Nguyen, mieszczącym się w zabytkowej kamienicy przy ul. Hożej 1 w centrum Warszawy.

Nowa kolekcja ślubna Lany Nguyen: RETRO LOVE

Nad swoją pierwszą kolekcją ślubną - „Retro Love” - Lana Nguyen pracowała przez 3 lata. Wcześniej projektowała kreacje dla panien młodych tylko na indywidualne zamówienie. Do stworzenia całej linii ślubnej skłoniły ją coraz większa ilość zamówień oraz namowy wiernych klientek. Nguyen zaprojektowała wyjątkowe suknie ślubne – dla kobiet, które chcą w tym dniu poczuć się niczym bohaterki romantycznej baśni. Piękne. Tajemnicze. Zmysłowe.

Kampania ślubna Lany Nguyen jest romantyczna i pobudzająca zmysły. Intryguje, mieszając nobliwy styl retro z seksowną nowoczesnością. Kobieta według Nguyen jest subtelna i niewinna, ale również silna, świadoma swoich atutów i mocy uwodzenia.

Kreacje wyróżnia nieoczywista kolorystyka: oprócz zgaszonej bieli Lana Nguyen proponuje pannom młodym również beż, ecru i odcienie różu. Każda suknia ślubna została uszyta niezwykle precyzyjnie przy wykorzystaniu najlepszych tkanin i najnowocześniejszych technik krawiectwa.

Suknie z kolekcji ślubnej Lany Nguyen „Retro Love” miała już okazję przymierzyć najsłynniejsza polska influencerka – Julia „Maffashion” Kuczyńska. Jedna z nich tak ją zachwyciła, że zamieściła jej zdjęcie na swoim Instagramie.

W naszej GALERII obejrzysz całą kolekcję + sensualny lookbook