Super-Pharm dołącza do grona firm, które podejmują zdecydowanie kroki w trakcie epidemii COVID-19. Popularna sieć sklepów łączących aptekę, drogerię i perfumerię zdecydowała konkretnie wesprzeć tych, którzy dziś szczególnie potrzebują wsparcia. Pomoc od sieci handlowej otrzymały trzy organizacje: Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie! oraz Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?. Na rzecz tych trzech organizacji Super-Pharm przekazał 3000 sztuk maseczek, 7500 sztuk rękawiczek ochronnych i 300 litrów żelu antybakteryjnego do mycia rąk. To jednak nie wszystko.

Super-Pharm działa charytatywnie, wspierając fundacje i nie tylko

Super-Pharm aktywnie reaguje na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa i nie zapomina także o swoich pracownikach i klientachW trosce o swoich pracowników firma rozesłała do ich domów zestaw ochronny składający się z maseczek i żeli antybakteryjnych, a klientom oferuje darmową dostawę do wszystkich zamówień. Marka postanowiła wesprzeć również fundacje.

Super-Pharm proponuje również wspólne działanie swoim klientom. Zachęca ich do pomocy wskazanym fundacjom. Taka możliwość istnieje już od teraz. Każdy klient posiadający punkty na swoim koncie lojalnościowym, może przekazać ich dowolną liczbę na potrzeby danych instytucji. Co ważne, bez dolnego lub górnego limitu wejścia. Jak to zrobić? Są na to dwa sposoby. Poprzez swoje konto LifeStyle logując się na stronie https://www.superpharm.pl//lifestyle, w zakładce ‘Przekaż punkty’ lub w aplikacji mobilnej LifeStyle by Super-Pharm.

Przekazane przez Klubowiczów LifeStyle punkty, Super-Pharm zamieni na środki ochrony osobistej i produkty niezbędne w codziennym życiu podopiecznych wymienionych fundacji.

Warto przyłączyć się do akcji i wesprzeć potrzebujących.