Kamila Szczawińska kilka lat temu ograniczyła karierę zawodową, aby w pełni skoncentrować się na rodzinie. Pod koniec lutego supermodelka ogłosiła, że oczekuje trzeciego dziecka. Teraz, na kilka tygodni przed porodem podzieliła się na Instagramie szczerym wyznaniem na temat swojej ciąży. To kolejna gwiazda, po Zosi Zborowskiej, czy Natalii Klimas, która nie ukrywa, że okres oczekiwania na dziecko nie zawsze jest przyjemny i bezproblemowy.

Kamila Szczawińska o trudnej ciąży. Szczere wyznanie supermodelki

Kamila Szczawińska jest mamą dwójki dzieci – ma syna Julka i córkę Kalinę. W lutym za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną nowinę o trzeciej ciąży.

Czekamy na małe stópki... - napisała pod zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem.

Teraz, na pięć tygodni przed porodem, gwiazda opublikowała post, w którym szczerze opisała swój stan.

Są piękne sesje z brzuszkiem i są takie jak ta - z jadalnianej kanapy, kiedy śpię w środku dnia - zaczęła wyznanie modelka.

Niestety, ciąża lubi zaskakiwać - w zeszłym tygodniu było wszystko dobrze, a od wczoraj muszę dużo leżeć, bo dzidziuś chciałby wcześniej wyjść na świat, a jeszcze nie może. Teraz muszę prowadzić osiadły tryb życia i ciężko jest mi się przestawić, bo cały czas byłam bardzo aktywna i dalej świetnie się czuję - przyznała Kamila Szczawińska.

Koty i psy zachwycone, bo mają drzemkę w dzień, a ja czytam, uczę się, śpię i walczę ze sobą, żeby ograniczyć ruch. Zostało nam 6 tygodni do terminu i czekam już bardzo na wiosnę, bo będę sobie jeździć do stajni i na ławeczce oglądać nasze konie - dodała na końcu.

Wyznanie modelki spotkało się ze zrozumieniem wielu mam. "Znam ten ból. W obu ciążach miałam etapy leżące", "Też tak spałam z poduszką", "Wiem, o czym piszesz... dużo zdrówka" - piszą pod zdjęciem.

Przy okazji, w odpowiedzi na jeden z komentarzy, modelka zdradziła, że spodziewa się córeczki:

Teraz już, tylko żeby ona była zdrowa i wyszła w odpowiednim czasie - napisała modelka.

My również życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

ZOBACZ TAKŻE: Zosia Zborowska szczerze o ciąży. "To nie jest stan cukierków, baloników, full make-up'u i czucia się jak motylek"