Kandydatki, które przyszły na otwarty casting do programu „Supermodelka Plus Size”, zaprezentowały pełen wachlarz typów urody i osobowości, ale też powodów, jakie zdecydowały o zgłoszeniu do programu. Obok pełnych radości opowieści o dziecięcym marzeniu by zostać modelką, czy niekrytego „parcia na szkło”, jurorzy usłyszeli niezwykle poruszające historie o chorobie, walce o godność i szacunek.

W programie „Supermodelka Plus Size” zobaczymy historię dziewczyny, która marzy o tym, aby zostać pierwszą w Polsce pogodynką plus size. Wśród kandydatek znalazła się dwudziestosześcioletnia matka czwórki dzieci. Kolejną kandydatką jest uśmiechnięta i pełna energii blondynka, która po tragicznej śmierci mamy, kiedy miała 10 lat, była wychowywana wraz z rodzeństwem jedynie przez ojca. W programie pojawi się również historia, która wydaje się niemożliwa, gdy myślimy o osobach w rozmiarze plus. Kto ją nam opowie? O tym przekonacie się oglądając pierwszy odcinek show „Supermodelką Plus Size”.

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE Mamy pierwszy zwiastun nowego programu! Gruba, świnia, locha - jest ostro! [WIDEO]

Choć opowieści kandydatek potrafią zarówno rozśmieszyć, jak i wzruszyć, jury (Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak) ma za zadanie znaleźć profesjonalną pierwszą polską Supermodelkę Plus Size i odłożyć na bok sentyment oraz wrażliwość. Czy uda im się to? Po raz pierwszy przekonamy się o tym już 6 września o 20:40 na antenie telewizji Polsat.

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z pierwszego castingu do programu. Ilość dziewczyn, która zgłosiła się do pierwszej polskiej edycji show Supermodelka Plus Size, naprawdę robi wrażenie!