Konflikt, który narodził się między uczestniczkami programu Supermodelka Plus Size po odpadnięciu z programu Justyny, będzie miał swój finał w najbliższą środę. Uczestniczki obwiniające o werdykt Patrycję, przemyślą sytuację i odbędą poważną rozmowę. Na dziewczyny czeka też wiele ciekawych zadań. Jednym z nich będzie sesja zdjęciowa w klimacie pin-up, pod okiem Macademian Girl. Przed obiektywem Kajusa Pyrza dziewczyny wcielą się w postaci z kultowych plakatów i zaprezentują jako prawdziwe ikony modelingu lat 50. Będą musiały być seksowne, ale też słodkie i lekko cukierkowe. Jak im się to uda?

Supermodelka Plus Size - 8. odcinek programu

Po sesji na uczestniczki czeka to, co uwielbiają chyba wszystkie kobiety – zakupy! Podczas wizyty w second-handzie, w towarzystwie Kasi Śródki, kandydatki stworzą stylizacje, w których zaprezentują się na wybiegu. Będą miały okazję wykazać się modowym wyczuciem, znajomością swoich sylwetek i umiejętnością… szycia!

Sesja nagraniowa w przytulisku dla zwierząt pokaże zaś, czy przyszłe modleki poradzą sobie w sytuacji, gdy zobaczą z bliska prawdziwe cierpienie i zwierzęta, które doświadczyły bardzo wiele i potrzebują pomocy. Podczas nagrań nie będzie miejsca na pozowanie czy sztuczne uśmiechy. Liczyć będzie się autentyczność i opiekuńczość, ale też umiejętność pokazania siły i zdecydowania w walce o potrzebujących!

Supermodelka Plus Size - kto odpadnie w 8. odcinku?

Na koniec odcinka z programem pożegna się kandydatka, która poradzi sobie najsłabiej. Jeszcze tylko dwie dziewczyny odpadną przed ścisłym finałem i stracą szansę zostania pierwszą w Polsce Supermodelką Plus Size.

8. odcinek programu Supermodelka Plus Size już dziś wieczorem, w środę, 25 października o 20:40 w Polsacie! Będziecie oglądać? Oto zapowiedź dzisiejszego odcinka: