O tym, że to właśnie Joanna Cesarz najbardziej spośród trzech finalistek zasługuje na tytuł pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size, zadecydowali jurorzy, ale też widzowie, bo to do nich należało 50 procent głosów. Gospodarzami wydania na żywo byli Macademian Girl i Maciej Dowbor. Finałowy odcinek „Supermodelki Plus Size” otworzył pokaz pięknych sukien wieczorowych polskiej marki Mario Menezi. Zobaczyliśmy w nim wszystkie piętnaście dziewczyn, które dostały się do programu i zamieszkały w domu modelek. Po tym pokazie przyszła już pora na prawdziwy wyścig o zwycięstwo!

„Supermodelki Plus Size” - co się działo w finale

Na ostatniej prostej o zwycięstwo walczyły: Katarzyna Bochenkiewicz – festiwal skromności i dziewczęcej delikatności, Joanna Cesarz – sto procent pewności, opanowania i kobiecości oraz Zuzanna Zakrzewska – chodząca fabryka uroku i kobiecego czaru. Wszystkie podkreślały, że są gotowe, by zostać Supermodelką Plus Size, a także, że w programie przeszły bardzo dużą metamorfozę.

Ogromne zmiany czekały je także podczas samego finału. Tu jednak bardziej dosłowne, bo Joasia, Zuza i Kasia wystąpiły w pokazie, gdzie pod astronomiczną presją czasu musiały aż dwukrotnie zmieniać kreacje. Zaprezentowały stylizacje autorstwa Violi Piekut: casual, koktajlowe i wieczorowe.

„Supermodelki Plus Size” - walka o tytuł

Po tej części poznaliśmy pierwszą część werdyktu. Z marzeniami o zdobyciu tytułu pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size musiała się pożegnać Kasia Bochenkiewicz. Zobaczyliśmy ją jednak również, podobnie jak wszystkie mieszkanki domu modelek, w ostatnim pokazie tego wieczoru, inspirowanym filmem „Wielki Gatsby”. Dziewczynom towarzyszyli na scenie tancerze programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Ostatecznie, decyzją widzów i jury, zwyciężczynią programu została Joanna Cesarz! Otrzymała nagrodę główną, czyli 50 tysięcy złotych. Pojawi się też na okładce magazynu „Claudia” i wystąpi w pokazie Ewy Minge w Paryżu lub Mediolanie.

Joasi serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy ją na polskich i światowych wybiegach pokazów mody!

Tymczasem zobaczcie naszą relację WIDEO ze środowego finału show Supermodelka Plus Size! Co o wygranej Joanny mówią Ewa Minge, Rafał Maślak i Ewa Zakrzewska?