W dzisiejszym odcinku „Supermodelki Plus Size” uczestniczki spotkają się z Patrycją Plewką - psychologiem, która pomoże im na nowo uwierzyć w siebie i zapomnieć o złych wspomnieniach. Wsparciem dla kandydatek będzie wizyta ich bliskich w domu modelek. Spotkanie z rodzinami to okazja do kolejnego zadania postawionego przed uczestniczkami. Jakiego?

Supermodelka Plus Size - droga do samoakceptacji

Podczas sesji zdjęciowej dziewczyny będą musiały wykazać się profesjonalizmem jako modelki, ale też zaopiekować się swoimi gośćmi. Sesja ma pokazać dziewczyny w ich naturalnych relacjach z bliskimi, bez grania i pozowania. Po spotkaniu z psychologiem i rodzinami, uczestniczki będą mogły kontynuować udział w programie z zupełnie nową energią. A przed nimi wiele wyzwań!

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE Dlaczego na ciałach modelek pojawiły się obraźliwe napisy? Co jeszcze działo się w 3. odcinku show? [FOTORELACJA]

Speed dating w show Supermodelka Plus Size

Na te dziewczyny, które nie są w związkach, czeka niespodzianka – speed dating czyli szybkie randki. Czy nowo poznani mężczyźni zachwycą dziewczyny? Te spotkania pokażą im, jak łatwo jest kogoś krytykować. Finałowym zadaniem piątego odcinka będzie zaś pokaz seksownej bielizny. Ten jeden z najważniejszych elementów stroju kobiety dobierze im brafittingowa stylistka gwiazd i międzynarodowy bieliźniany ekspert - Izabela Sakutova.

Supermodelka Plus Size - nietypowa widownia

Wymagające odwagi wyjście na wybieg stanie się jeszcze trudniejsze, kiedy dziewczyny dowiedzą się, że na widowni zasiądzie… dwustu strażaków! Jak sobie poradzą z zaprezentowaniem bielizny? Czy oczarują męską widownię i jurorów? O tym przekonamy się już jutro!

Piąty odcinek programu „Supermodelka Plus Size” już dziś, w środę, 4 października o 20:40 w Polsacie. Zobaczcie trailer programu. Będzie gorąco?