Kandydatki pełne krągłości i wdzięku w dwóch pierwszych odcinkach show dostaną szansę zaprezentowania się przed jury i przekonania Ewy Minge, Ewy Zakrzewskiej, Emila Bilińskiego i Rafała Maślaka, że to właśnie im należy się miejsce w pierwszej polskiej edycji nowej produkcji Polsatu. Dziewczyny, które przyszły na casting zaprezentowały pełen wachlarz typów urody i osobowości, ale też powodów, jakie zdecydowały o zgłoszeniu do programu. Dlaczego zgłosiły się do programu "Supermodelka Plus Size? Łączy je jedno marzenie!

- Chciałabym pokazać Polsce, że nie ma się czego wstydzić.

- Kilogramy nas nie definiują.

- Kobiety o większych rozmiarach też mogą być piękne!

Część z nich zobaczymy w pierwszym odcinku castingowym już jutro, 6 września. Dziewczyny w programie pokażą swoje największe atuty - niektóre z nich wystąpią w kostiumach kąpielowych! Inne w samej bieliźnie. Stroje, odpowiednie do typu sylwetki, pomoże dobrać im Macademian Girl. Słynna blogerka zadba nie tylko o wygląd dziewczyn, ale również o ich samopoczucie.

ZOBACZ: EWA ZAKRZEWSKA miała bulimię. Jak jurorka show „Supermodelka Plus Size” walczyła z chorobą?

Czy uda jej się wprowadzić uczestniczki w dobry nastrój? Kogo jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie? I jakimi jurorami już na etapie castingów okaża się Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Emil Biliński i Rafał Maślak? Przekonamy się już jutro, w środę, 6 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat. Będziecie oglądać razem z nami?

Tymczasem zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka show. Zachęcający? Chwyta za serce?