Ptak Premiery to wydarzenie, które było uroczystą inauguracją nowego sezonu w polskiej modzie, połączoną z pokazami i sprzedażą nowych kolekcji najlepszych producentów. Podczas trzydniowego wydarzenia goście zobaczyli ponad 30 pokazów mody m.in. czołowych polskich projektantów, takich jak duet MMC czy Paprocki&Brzozowski. Uczestniczki programu Supermodelka Plus Size, które wiedzę i doświadczenie zdobyły w show Polsatu, miały okazję po raz pierwszy sprawdzić się przed widownią na żywo. Udało im się ją zaczarować swoim wdziękiem, stylem i klasą? A przede wszystkim – krągłościami, których się nie wstydzą?

ZOBACZ: EWA ZAKRZEWSKA wzięła romantyczny ślub na Mazurach! Jak wyglądała w tym dniu?

Udział finalistek w wydarzeniu potwierdza, że świat mody jest już gotowy na pierwszą w Polsce Supermodelkę Plus Size, a rynek potrzebuje przygotowanych do tej roli modelek, które będą profesjonalnie prezentować na wybiegu ubrania w rozmiarze XL i XXL.

Jak uczestniczkom programu poszło podczas ich pierwszego pokazu na żywo? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)

Pamiętajcie też, że kolejny odcinek programu Supermodelka Plus Size już w środę, 20. września o godz. 20:40. Będziecie oglądać trzecią odsłonę tego show Polsatu?