„Modelka to nie tylko ciało, ale też wspaniałe, mocne wnętrze”, przywitała uczestniczki Ewa Minge tuż przed rozpoczęciem grupowego spotkania z psychologiem. Od tych słów zaczął się kolejny, tym razem piąty emocjonujący odcinek show Polsatu Supermodelka Plus Size. W tej odsłonie programu uczestniczki spotkały się ze specjalistką w dziedzinie psychologii i psychoterapii. Na czym miało ono polegać?

Podczas spotkania z psychologiem pojawiły się historie o nienawiści do własnego ciała i samej siebie, o trudnych relacjach z rówieśnikami i tęsknocie za tymi, których nie ma. Sesja ze specjalistą nie była jednak końcem wzruszeń. Niespodziewanie uczestniczki odwiedzili bowiem bliscy!

Psychiczne oczyszczenie, jakiego doznały uczestniczki po spotkaniu z psychologiem i rodziną, dało im siłę do kolejnych wyzwań, które czekały na nie w tym odcinku. Te, które nie mają życiowego partnera, miały okazję przetestować swoją pewność siebie w damsko-męskich relacjach. Rafał Maślak zabrał je na speed dating, czyli sesję szybkich randek!

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE Modelki w seskwonej bieliźnie! Jak poradziły sobie na wybiegu? [TRAILER]

W piątym odcinku uczestniczki czekało jeszcze jedno spotkanie z mężczyznami, tym razem jednak męskie grono było znacznie liczniejsze, a zamiast na rozmowie trzeba było się skupić na… własnym ciele. Zadanie polegało na zaprezentowaniu przed grupą dwustu strażaków seksownej bielizny. Zdjęcia z tego pokazu znajdziecie w naszej GALERII ;-)

Dla części dziewczyn pokaz okazał się bardzo trudny. Najsłabiej poradziły sobie Julita, Żaneta, Kasia Nikiciuk i Monika.  Ostatecznie z programem pożegnały się Monika i Żaneta.  

Już za tydzień w show znów zobaczymy dziewczyny w zupełnie nowej roli. Tym razem czeka je trening sportowy z reżyserem i choreografem Krzysztofem Adamskim i mnóstwo emocji w roli cheerleaderek na meczu siatkówki. Myślicie, że będzie jeszcze ciekawiej niż wczoraj?