Podczas 9. odcinka programu Supermodelka Plus Size cztery półfinalistki zmierzą się z zadaniami, które zdecydują o ich awansie do wielkiego finału. Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze już za nimi – m.in. sesja zdjęciowa nago, akcja społeczna, kilometry na wybiegu czy zadania sportowe. Półfinałowy odcinek postawi przed nimi jednak kolejne wyzwania. Jakie dokładnie?

Supermodelka Plus Size - warsztaty z Mateuszem Banasiukiem

Pierwszym z nich będą warsztaty aktorskie z Mateuszem Banasiukiem. Możliwość stanięcia u jego boku, na scenie prawdziwego teatru, pozwoli dziewczynom zdobyć pierwsze szlify w sztuce aktorskiej, a następnie wcielić się w wielkie postaci podczas sesji zdjęciowej autorstwa Marty Wojtal. Odgrywając jedne z najbardziej znanych scen w historii kina, uczestniczki będą miały okazję pokazać swoje zupełnie nowe oblicze.

Kolejnym zadaniem, które czeka na dziewczyny, będzie możliwość zaprezentowania prognozy pogody pod okiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Polsatu – Szefa Redakcji Pogody, Marka Horczyczaka. Jak się okazuje, na tym trudne wyzwania się jednak nie skończą!

Mateuszem Banasiukiem - kto przejdzie do finału?

Ostatnim zadaniem postawionym przed kandydatkami w półfinale będzie pokaz wieczorowych sukni, stworzonych specjalnie dla nich przez Ewę Minge. Na oczach jurorów, a także wszystkich ekspertów programu, którzy towarzyszyli dziewczynom w drodze do zostania profesjonalnymi modelkami, zaprezentują się na wybiegu po raz ostatni przed wielkim finałem. To decydujący moment, aby oczarować jury i zawalczyć o awans do wymarzonej trójki, która ostatecznie zmierzy się w finale w przyszłym tygodniu. 

Tymczasem półfinałowy odcinek programu Supermodelka Plus Size już w najbliższą środę, 8 listopada o 20:40 w Polsacie! Będziecie oglądać walkę uczestniczek o wielki finał?