Po pożegnaniu się z programem Supermodelka Plus Size Julity i Kasi „Grażyny”, atmosfera w domu modelek ulegnie diametralnej zmianie. Uczestniczki obwiniają Justynę o wyeliminowanie ich ulubienic. Według nich to ona powinna odpaść, ponieważ jest nieszczera i gra na uczuciach pozostałych. Dziewczyny zdejmą maski i odbędą szczerą rozmowę. Dyskusja obnaży, co tak naprawdę czują. To jednak dopiero początek obnażania, ponieważ na uczestniczki czeka spontaniczna sesja zdjęciowa autorstwa Emila Bilińskiego.

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE Rafał Maślak totalnie wściekły na uczestniczki! Dlaczego? „To nie są żarty!” [WIDEO]

Co więcej, jeszcze w tym odcinku show Supermodelka Plus Size dziewczyny czeka sesja zdjęciowa, w której ponownie przed obiektywem Emila Bilińskiego, staną… całkiem nago! Emocje wezmą górę nawet nad niezwykle pewną siebie Joanną. Kilka dziewczyn będzie zachwyconych pomysłem sesji. Wszystko może się zmienić, kiedy jednak aspirujące modelki uzmysłowią sobie, że przed telewizorami zasiądą miliony osób i będą oglądać je nago! Jak bardzo świadomość ta zestresuje uczestniczki programu? Zobacz w naszym WIDEO:

Na zakończenie odcinka kandydatki wezmą udział w pokazie kapeluszy autorstwa modystek Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Zaprezentują się w niezwykłych nakryciach głowy i będą miały szansę pokazać swoje kolejne oblicza. Kto zachwyci i, jak stwierdzi Ewa Minge, „rozwali system”, a kto rozczaruje?

Siódmy odcinek programu Supermodelka Plus Size już dziś, w środę, 18 października o 20:40 w Polsacie!

Będziecie śledzić kolejne zmagania dziewczyn, które marzą o tym, żeby zostać profesjonalną modelką XXL?