W ostatnim odcinku „Supermodelki Plus Size” o miejsce w półfinale rywalizowały: Joanna Cesarz, Zuza Zakrzewska, Kasia Bochenkiewicz, Patrycja Greinke i Wiktoria Kula. Z programem pożegnała się Patrycja, która najsłabiej wypadła podczas realizacji spotu społecznego ze zwierzętami, sesji w klimacie pin-up i pokazu w samodzielnie dobranych stylizacjach. Jurorów już wkrótce czeka jednak prawdopodobnie jeszcze większe wyzwanie. Będą oni bowiem musieli wytypować finałową trójkę. Jak się okazuje, nie zdarzy się to jednak dziś. Show Polsatu znika bowiem z anteny stacji. Co jest tego powodem?

Co zamiast „Supermodelki Plus Size” w Polsacie?

Polsat postanowił zrezygnować z emisji show wieczorem z racji na przypadający dziś Dzień Wszystkich Świętych. W to miejsce zobaczymy kultowy film „Titanic”. Zmagania ostatnich czterech uczestniczek programu o miejsce wśród trójki najlepszych będziemy mogli za to obejrzeć już w środę, 8 listopada o 20:40 w Polsacie.

Kiedy finał „Supermodelki Plus Size”?

8 listopada o 20:40 w Polsacie na uczestniczki programu będą czekały m.in. warsztaty aktorskie z Mateuszem Banasiukiem i pokaz w sukniach wieczorowych autorstwa Ewy Minge oraz cała paleta innych zadań-niespodzianek.

Będziecie oglądać półfinałowy odcinek show „Supermodelka Plus Size” już za tydzień? A dziś zasiądziecie przed telewizorami, żeby przypomnieć sobie najsłynniejszy na całym świecie dramat miłosny, „Titanic”? Myślicie, że dobra zamiana w dniu jakim jest Dzień Wszystkich Świętych?