Szósty odcinek „Supermodelki Plus Size” to moment, w którym w programie została już tylko połowa finałowej piętnastki. Na tym etapie widać wyraźnie rywalizację i determinację do walki o zwycięstwo. Pojawia się jednak też poczucie pustki i tęsknoty za kandydatkami, które pożegnały się z programem. Osiem dziewczyn nadal biorących udział w programie w kolejnym odcinku wystawione zostanie na próbę kondycji, siły walki i opanowania. Na czym będą polegały zadania, które staną przed uczestniczkami?

Podczas sportowej sesji zdjęciowej uczestniczki będą musiały zapozować w sytuacjach, które stanowić będą dla nich zupełną nowość – wcielić się w role sportsmenek. Sesja pokaże, czy są sprawne i potrafią zapanować nad emocjami, aby mimo ruchu, wyglądać perfekcyjnie na zdjęciu. Po sesji kandydatki wezmą udział w warsztatach cheerleadingu pod okiem jednego z czołowych choreografów w Polsce - Krisa Adamskiego.

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE Rafał Maślak totalnie wściekły na uczestniczki! Dlaczego? „To nie są żarty!” [WIDEO]

Warsztaty dostarczą nie tylko zabawy, ale też olbrzymiego stresu. Mają one przygotować uczestniczki do pokazu w przerwie meczu Polska – Stany Zjednoczone - podczas rozgrywek Ligi Światowej, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce siatkowej. Dziewczyny zaprezentują się przed wielotysięczną widownią w jednej z największych aren sportowych w Polsce, ale też milionami widzów na całym świecie.

Jak sobie poradzą, kiedy nie będą miały możliwości powtórzenia pokazu? Czy nie zawstydzi ich tak wielka skala wydarzenia? O tym przekonamy się już dzisiaj wieczorem!

Szósty odcinek programu „Supermodelka Plus Size” już dziś, w środę, 11 października o 20:40 w Polsacie!

A jak uczestniczki show wypadły w roli sportsmenek? Przekonajcie się w naszej GALERII ;-)