Już dziś telewizja Polsat pokaże pierwszy castingowy odcinek nowego programu Supermodelka Plus Size. Obejrzycie go już o godzinie 20.40. Na uczestniczki show, które zamieszkały w domu modelek, czekało wiele zadań. Pozwoliły im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie zweryfikowały też, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie. Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak doskonale wiedzieli jednak, kogo dokładnie szukali.

ZOBACZ: MINGE, BILIŃSKI, ZAKRZEWSKA I MAŚLAK Jury programu "#Supermodelka Plus Size" na konferencji prasowej programu. Kto wyglądał najlepiej?

Z racji na fakt, że program Supermodelka Plus Size ma mieć swoją premierę już we wrześniu, stacja pokazała właśnie zwiastun swojego nowego show. Wystąpili w nim nie tylko jurorzy, lecz także anonimowa modelka XXL, która ma na ciele wypisane obraźliwe hasła, która często padają pod adresem osób otyłych lub z nadwagą.

Czy ten trailer przekona widzów Polsatu do oglądania show? Obejrzycie go u nas i dajcie znać, jak Wam się podoba zapowiedź programu Supermodelka Plus Size ;-) 

Będziecie oglądać także sam program? Pierwszy odcinek show już dziś na Polsacie o 20.40. Nie zapomnijcie!