Najbardziej wymagającym wyzwaniem, które tym razem stanęło przed uczestniczkami show Supermodelki Plus Size, była odważna sesja nago. Rozebranie się przed obiektywem wzbudziło w większości dziewczyn ogromne obawy. Jak wyznała Asia, kiedyś była wyzywana od puszczalskiej. Bała się, że ta sesja potwierdzi słowa tych, którzy hejtowali. Odwagi dziewczynom próbował dodać Emil Bilński. Co im powiedział?

„W tej sesji chodzi o to, żebyście same siebie pokochały takimi, jakie jesteście, żebyście były przykładem dla całej Polski, dla innych kobiet!"

Naga sesja w show Supermodelka Plus Size

Z zadaniem najlepiej poradziła sobie Zuzia. Pozostałe dziewczyny też dały radę, a Kasia – wcześniej również niezbyt zadowolona z tego, że będzie musiała rozebrać się przed obiektywem, stwierdziła:

„Ktoś, kto chciałby się oczyścić, pozbyć się kompleksów, powinien sobie zrobić taką sesję!”

Bardzo dużo emocji wzbudziły również warsztaty z Rafałem Maserakiem – trzykrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, znanym m.in. z programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Dziewczyny uczyły się świadomości własnego ciała  i starały się pokazać od jak najlepszej strony. Tu jednak wyjątkowo nie sprawdziła się reguła, która panuje zwykle, czyli: najlepszy wygrywa. Nagrodę – dodatkową godzinę treningu z Rafałem – otrzymała Justyna, która, według tancerza, takiej bonusowej lekcji potrzebowała najbardziej.

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE Uczestniczki po raz pierwszy wystąpią w sesji NAGO! Nie obejdzie się bez łez! [WIDEO]

Z programem tym razem musiała się pożegnać Justyna. Według Ewy Minge, dziewczyna po ostatniej szczerej rozmowie z pozostałymi uczestniczkami poprawiła swoje zachowanie, ale jednocześnie zablokowała się jako modelka.

Jak dziewczyny prezentowały się w NAGIEJ sesji w 7. odcinku Supermodelki Plus Size? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;-) Sexy?