Suri Cruise, czyli córka Toma Cruise'a i Katie Holmes skończyła w tym roku 11 lat i jest już nastolatką. Dziewczynka była kiedyś uważana za najbardziej rozpieszczone dziecko w show-biznesie, a od urodzenia nazywano ją "dziecięcą ikoną stylu", m.in. przez noszenie butów na obcasie. Suri Cruise, zdecydowanie była oczkiem w głowie rodziców. Niestety, dziewczynka od początku nie miała szans na normalne dzieciństwo... Tom Cruise jest bowiem znanym wyznawcą scjentologii oraz członkiem sekty, co zdecydowanie wpłynęło na jej dorastanie.

Suri Cruise 2017 - jak wygląda dziś?

Suri Cruise dziś przebywa pod wyłączną opieką matki, Katie Holmes. Aktorka rozstała się z mężem w 2012 roku, i to właśnie wtedy, sąd przydzielił jej wyłączne prawo do opieki nad córką. Holmes w wielkiej tajemnicy uciekła z domu razem z Suri i wyszła z ukrycia dopiero po tym, jak prawnicy ustalili szczegóły rozwodu z Tomem Cuisem. Ich małżeństwo trwało 5 lat.

Suri Cruise, wychowywana przez Katie Holmes, zmieniła się z małej rozpieszczonej dziewczynki, w grzeczną nastolatkę. Zobaczcie, jak wygląda Suri Cruise dziś ---->