Kim Kardashian West i Kanye West właśnie po raz czwarty zostali rodzicami. Wynajęta przez parę surogatka urodziła im syna. Gwiazda podzieliła się tą radosną informacją w piątek za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu w serwisie Twitter. Na razie nie wiadomo, jakie imię będzie nosić chłopiec.

- On tu jest i jest idealny - napisała szczęśliwa mama. Kim zdradziła też, że jest on niesamowicie podobny do jej młodszej córki.

On jest bliźniakiem Chicago haha. Jestem pewna, że jeszcze bardzo się zmieni, ale na razie wygląda zupełnie jak ona - dodała w kolejnym wpisie.

O tym, że czwarte dziecko Kim i Kanye lada chwila pojawi się na świecie dowiedzieliśmy się wcześniej od jej starszej siostry. Kourtney Kardashian ujawniła w programie Ellen DeGeneres, że Kim właśnie udała się do szpitala, gdzie rozpoczął się poród jej surogatki. Co ciekawe, zaskoczona ta informacją była nawet goszcząca w talk show matka gwiazdy, Kris Jenner.

- Co my tu jeszcze robimy? Odpalaj auto i jedziemy szpitala! - powiedziała Kris słysząc, że surogatka jej córki jest już na porodówce.

Wynajęta przez Westów kobieta o nieznanej tożsamości urodziła parze drugiego syna. Chłopiec jest więc już drugim dzieckiem Kim i Kanye, które przyszło na świat dzięki pomocy surogatki. Przypomnijmy, że gwiazda i jej sławny mąż zdecydowali się ponownie na to rozwiązanie ze względów zdrowotnych.

38-letnia dziś Kim już po urodzeniu drugiego dziecka usłyszała bowiem od lekarzy, że kolejna ciąża byłaby zagrożeniem dla jej życia. Gwiazda rzekomo nie tylko cierpi na endometriozę, czyli rozrost błony śluzowej macicy, który u części kobiet może m.in. wywoływać problemy z płodnością. Łożysko przyrośnięte to ciężkie powikłanie ciąży, przez które podczas porodu kobieta może stracić od 3 do nawet 5 litrów krwi. 

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Przypomnijmy, że Kim Kardashian i amerykański raper po raz pierwszy zostali rodzicami 15 czerwca 2013 roku, gdy urodziła się ich córka North. W grudniu 2015 roku para przywitała na świecie swojego pierwszego syna, Sainta. Ich trzecie dziecko, córkę o imieniu Chicago, wynajęta przez nich surogatka urodziła 16 stycznia 2018 roku.

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia Kim Kardashian i Kanye Westa z dziećmi w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kim Kardashian w Vogue: "Chcę zostać prawnikiem!"