Kim Kardashian została mamą! Celebrytka właśnie powitała na świecie swoje trzecie dziecko, które urodziła jej wynajęta surogatka. Kim Kardashian będąc w drugiej ciąży ze swoim synkiem Saintem, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Powodem było rzadkie powikłanie ciąży, zwane łożyskiem przyrośniętym, które zamiast rozłączyć się od ściany macicy po urodzeniu dziecka, pozostało mocno przymocowane. Mimo, że operację przeszła pomyślnie, lekarze odradzili jej urodzenia trzeciego potomka, gdyż jego donoszenie mogłoby być już niemożliwe. Z tego powodu para zdecydowała się na wynajęcie surogatki. Według TMZ, surogatka Kim Kardashian dostawała wynagrodzenie w wysokości 4,5 tys/mies przez 10 miesięcy.

Surogatka Kim Kardashian urodziła jej córkę

Kim Kardashian narodziny córki ogłosiła w swojej aplikacji. Dziewczynka przyszła na świat w poniedziałek 15 stycznia 2018 i jak poinformowała celebrytka, waży 3,35 kg. Póki co, nie wiadomo jak będzie miała na imię córka Kim Kardashian.

"Kanye i ja z radością informujemy, że na świat przyszła nasza zdrowa, piękna córeczka. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszej surogatce, która pomogła spełnić nasze marzenia i dała nam najwspanialszy prezent, o jaki mogliśmy prosić. Dziękujemy doktorom i pielęgniarkom za ich specjalną opiekę. North i Saint są niesamowicie podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki" - oznajmiła Kim Kardashian.

Kim Kardashian została mamą po raz trzeci

Surogatka Kim Kardashian na początku w ogóle nie wiedziała, czyje dziecko nosi. Jak wyznała Kim Kardashian w jednym z wywiadów, nie musiała ujawniać surogatce, kim jest, ale zrobiła to z własnej woli. Na szczęście, surogatka Kim Kardashian, ucieszyła się na wiadomość, że nosi jej dziecko. Podobno powiedziała, że jest wręcz z tego dumna!