Susannah Constantine i Trinny Woodall podbiły serca widzów serią programów o tym, jak się nie ubierać. Stylistki jeździły po Europie i oceniały styl mieszkanek poszczególnych państw po to, aby potem udzielać im modowych porad. W TVN Style można było oglądać kilka produkcji z ich udziałem, w tym "Trinny i Susannah ubierają Polskę". Trinny Woodall nigdy nie ukrywała, że walczyła z chorobą alkoholową, a od 30 lat jest "trzeźwą alkoholiczką". Teraz do problemów z używkami przyznała się również jej koleżanka, Susannah.

Susannah Constantine walczy z uzależnieniem od alkoholu

Susannah Constantine w podcaście "My Mate Bought a Toster" ujawniła, że od 7 lat stara się wyleczyć z choroby alkoholowej. Przyznała, że czuła wstyd z powodu swojego uzależnienia, które odbijało się na jej bliskich.

- Jestem w trakcie rekonwalescencji. Jestem alkoholiczką, która próbuje wrócić do zdrowia od prawie siedmiu lat. (...Jako osoba uzależniona, zauważam własne wady w innych ludziach. Dlatego myślałam, że mój mąż jest pasywno-agresywny, ale to ja taka byłam. Mój biedny mąż musiał z tym żyć... - wyznała.

Prywatnie Susannah Constantine od 25 lat jest żoną Stena Bertelsena od 25 lat, z którym ma trójkę dzieci. W ubiegłym roku stylistka przyznała, że zmaga się z chorobą psychiczną i miewa myśli samobójcze. Jako powód podała dorastanie z matką ze zdiagnozowaną depresją maniakalną.

Jeśli masz myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 116 111.