"Świat według Kiepskich" zadebiutował na antenie Polsatu 16 marca 1999 roku. Serial, który doczekał się aż 33 sezonów, od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Produkcja dwukrotnie z rzędu w latach 2001-2002 otrzymała Telekamerę. Niestety, najprawdopodniej dorobek całej obsady nie powiększy się, ponieważ jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji nie pojawi się w jesiennej ramówce stacji. 

"Świat według Kiepskich" znika z anteny? 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele produkcji telewizyjnych została wstrzymana. Jednak z upływem kolejnych tygodni sytuacja w kraju została na tyle opanowana, że aktorki i aktorzy ponownie mogli wrócić na plan. Niestety przerwa spowodowana epidemią COVID-19 doprowadziła do tego, że niektóre lubiane przez widzów seriale nie doczekają się swoich kontynuacji. Z anteny Polsatu prawdopodobnie zniknie m. in. "Świat według Kiepskich". 

- Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra - mówi w rozmowie z "Faktem" Marzena Kipiel-Sztuka.

Jak informuje tabloid, ani odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej, ani nikt inny z obsady aktorskiej nie otrzymał żadnej wiadomości od produkcji odnośnie dalszych losów serialu. 

- Z naszych informacji wynika, że nikt z aktorów nie dostał scenariuszy, nie zaproszono ich na plan, a pytania o ewentualny inny, dalszy termin pozostają bez odpowiedzi - czytamy w "Fakcie". 

Będziecie tęsknić za rodziną Kiepskich? 

ZOBACZ TAKŻE: "KORONA KRÓLÓW". Wasyl Wasyłyk jako Władysław Jagiełło i inne gwiazdy obsady na planie nowych odcinków [ZDJĘCIA]