Pierwszy sezon „Świata według Kiepskich” pokazano w marcu 1999 roku. Dotychczas zrealizowano 528 odcinków kultowego sitcomu, w tym kilka odcinków specjalnych. Po 19 latach ciągłej pracy na planie, przyszedł czas na krótką przerwę dla aktorów, produkcji i dla widzów. Ferdek Kiepski z rodziną od nowego sezonu znikają na jakiś czas z anteny Polsatu. Jak długo potrwa przerwa w emisji sitcomu?

„Świat według Kiepskich” - na jak długo znika z Polsatu?

Jak podała właśnie telewizji Polsat, „Świat według Kiepskich” wróci na antenę Polsatu już jesienią 2018. Jak się zatem okazuje, widzowie stacji Zygmunta Solorza-Żaka nie zdążą się nawet stęsknić za swoimi ulubionymi bohaterami! Cieszycie się, że przerwa w emisji sitcomu potrwa tak krótko?

ZOBACZ: "ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH" znika z anteny Polsatu! Już na stale? Co się stało?

Przypomnijmy, do stałej obsady serialu „Świat według Kiepskich” należą m.in. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariolka (Barbara Mularczyk-Potocka), Helena Paździoch (Renata Pałys), Marian Paździoch (Ryszard Kotys), Walduś (Bartosz Żukowski) oraz Jolasia (Anna Ilczuk). W serialu zagrało także ponad 130 gwiazd, w tym m.in. Jacek Braciak, Agnieszka Więdłocha, Joanna Brodzik, Daniel Olbrychski, Katarzyna Figura oraz Krzysztof Ibisz.

„Świat według Kiepskich” - kiedy emisja?

Serial był emitowany w środy o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Czy w tych samych godzinach będzie pokazywany jesienią 2018 roku? Tej informacji telewizja Polsat jeszcze nie podała.

Będziecie tęsknić za Ferdkiem, Halinką, Mariolką i Waldusiem?

Tymczasem zobaczcie najzabawniejsze wpadki z planu serialu z ostatnich sezonów: