Piotr Sałata i Radek Rociński tworzą markę Thecadess już od kilku lat. Duet dopiero teraz zdecydował się jednak pokazać kolekcję w formule regularnego pokazu mody. Na wydarzeniu zorganizowanym w Państwowym Muzeum Etnograficznym nie mogło zabraknąć gwiazd i wielbicieli marki. Na tzw. ściance podczas pokazu Thecadess pozowały m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Patricia Kazadi, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Jurksztowicz, Lidia Kopania oraz blogerka Macademian Girl. Jak się okazało, event przyciągnął także wielu mężczyzn, w tym Rafała Maślaka, Rafała Jonkisza, Tomasza Jacykowa, Filipa Bobka i Michała Piróga.

Zobacz: Córeczka Barbary Kurdej - Szatan ma już 5 lat! Poznajcie uroczą Hanię [ZDJĘCIA]

Panie jak zwykle postawiły na ciemne kolory. W granatowym kombinezonie pojawiła się Patricia Kazadi. Na czarny total look zdecydowała się też projektantka Sabrina Pilewicz. Barbara Kurdej-Szatan i Paulina Sykut-Jeżyna wybrały za to stylizacje w jasnych, pastelowych kolorach. Oczywiście uszyte dla nich specjalnie przez duet Thecadess.

Zobacz: Tamara Arciuch i Paulina Sykut-Jeżyna  na czerwonym dywanie. Zobacz ciążowe stylizacje gwiazd [ZDJĘCIA]

Szyku tego wieczoru zadali także panowie. Filip Bobek pojawił się w czarnych spodniach, czarnej skórzanej ramonesce i półbutach w takim samym kolorze. Misterzy Polski, czyli Rafał Maślak i Rafał Jonkisz, wybrali zaś dopasowane garnitury. Jedynie Michał Piróg postawił na wyraźny akcent kolorystyczny i zaskoczył wszystkich czerwoną kurką bomerką w azjatyckie wzory.

A Wam czyja stylizacja podobała się najbardziej? Czy panowie okazali się tym razem równie stylowi, co ich koleżanki z polskiego show-biznesu?