Obuwie niemieckiej sieci sklepów Deichmann podziwiały m.in. nowa szefowa PAP-u Anna Popek, czołowa twarz Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, gwiazda pierwszej edycji „Azja Express” Agnieszka Włodarczyk, blogerka Rebel Look oraz dziennikarka Dorota Michałowska. Na porannym pokazie nie zabrakło też Elżbiety Romanowskiej, która święci ostatnio triumfy w teatrze improwizowanym oraz Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, który na pewno już jutro będzie się przyglądał wyborom finalistów do tegorocznej edycji konkursu Mister Poland. Więcej o jego półfinalistach przeczytacie TUTAJ ;-)

ZOBACZ: ROZENEK, HERBUŚ, KOŁAKOWSKA, STENKA, HORODYŃSKA Gwiazdy zachwyciły na pokazie Macieja Zienia. Czyja stylizacja była najlepsza? [GALERIA + WIDEO]

Zobaczcie w naszej GALERII, jak stołeczne gwiazdy prezentowały się na porannej  imprezie marki Deichmann. Myślicie, że będą chodziły w butach tej niemieckiej marki?

POLECAMY TEŻ: WARNKE, OLEJNIK, GESSLER I MARKOWSKA na otwarciu kliniki Holistic Clinic w Warszawie. Kto jeszcze się pojawił?