Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem Jeżyną w sesji sprzed narodzin córeczki Róży, Piotr Stramowski i Kasia Warnke w sesji ślubnej czy po raz pierwszy Monika Zamachowska z dziećmi? Ten rok był dla Gali wyjątkowy. Kto w tym roku był gwiazdą magazynu Gala?

Jedną z najbardziej pamiętnych sesji z pewnością była ta z udziałem Marioli Bojarskiej-Ferenc z wnuczką. Silna, władcza i bardzo wymagająca -  tak można ją opisać. W wywiadzie zdradziła, że stawia na baczność zarówno pracowników, jak i rodzinę. Łagodnieje tylko przy dwójce wnuków, z którymi pozowała dla Gali.

Rownie rodzinną sesją była ta z udziałem Pauliny Holtz i Joanny Żółkowskiej. Panie zachowywały się jak najlepsze przyjaciółki – uwielbiają się przekomarzać. Wiedzą o sobie wszystko.

Na okładce Gali zagościły również dwie najpopularniejsze pary tego roku – Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna oraz Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Paulina Sykut kila dni wcześniej zdradziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Kilka dni temu na świat przyszła mała Róża.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zagościli na okładce Gali w ślubnej sesji zdjęciowej! Para wzięła ślub podczas tegorocznych wakacji. Nam opowiedzieli o uroczystości, która odbyła się w tajemnicy i wpuścili nas za kulisytej wyjątkowej uroczystości.

Ogromną popularnością cieszyła sięrównieżsesja Martyny Wojciechowskiej z jej córeczką Marysią. Obie panie świetnie się bawiły podczas sesji.

Zobaczcie w naszje galerii najpiękniejsze rodzinne sejse zdjęciowe Gali 206 roku!