Koniec wakacji oznacza prezentację jesiennej oferty programowej czołowych polskich telewizji. Przypomnijmy, że pierwsza tzw. ramówka odbyła się już na początku sierpnia, gdy nowości, które niebawem zagoszczą na antenie. W tym tygodniu odbyła się także ramówka TVN Style, a w środę ramówka Telewizji Polskiej. Oczywiście takie wydarzenia są okazją do tego, aby gwiazdy zaprezentowały się w pełnej krasie. Często stawiają na stylizacje od najlepszych projektantów, a tym samym prezentują najnowsze trendy w modzie w danym sezonie. Dziś swoją nową ramówką pochwalił się Polsat. Czy gwiazdy Polsatu dorównały gwiazdom TVN, TVN Style i TVP?

Na czerwonym dywanie pojawiły się najważniejsze twarze stacji, jak prowadzący Taniec z Gwiazdami - Krzysztof Ibiszi Paulina Sykut-Jeżyna (gwiazda najnowszej GALI, która postawiła na czarną sukienkę z koronki), a także Katarzyna Skrzynecka, jurorka show Twoja Twarz Brzmi Znajomo (ubrana w granatową sukienkę z żabotem), czy Mikołaj Krawczyk z nową partnerką Sylwią Juszczak (na tej samej imprezie pojawiła się również jego była żona - Aneta Zając). Nie mogło oczywiście zabraknąć uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, m.in.  Marioli Bojarskiej-Ferenc, Adama Zdrójkowskiego czy Tomasza Ciachorowskiego.

Julia Kamińska i Karolina Szostak postawiły na kobiece kreacje z dużymi dekoltami, podkreślające ich kształty. W odważnej stylizacji na ramówce Polsatu zaprezentowała się również żona Wojciecha Modesta Amaro, byłego prowadzącego Hell's Kitchen.

Zobaczcie w naszej GALERII, kto jeszcze się pojawił na imprezie Polsatu. Kto wyglądał najbardziej stylowo?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna, gwiazdy najnowszej GALI, za kulisami sesji okładkowej [WIDEO]