Duet Bizuu zaprezentował nową kolekcję na sezon jesień/zima 2019/20. Pokaz odbył się w niezwykle naturalnej i magicznej lokalizacji tuż za Warszawą. Projektantki marki - Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan - zaprosiły gości do starej, opuszczonej stajni, zamienionej na tę okazję w pokazowy wybieg, klimatycznie doświetlony blaskiem świec. W wyjątkowy nastój pokazu wprowadził gości muzyk Reuben Palmer, który swoim głosem i grą na gitarze towarzyszył modelkom podczas pokazu. Kolekcję zainspirowaną latami 80-tymi zaprezentowano w nieoczywisty sposób, łącząc specyfikę miejsca z bardzo kobiecymi modelami z kolekcji. Dodatkowo sielska sceneria, w której odbyła się kolacja inaugurująca nowy sezon, podsyciła tajemniczy klimat wieczoru, przenosząc gości do iście zaczarowanego ogrodu. A byli wśród nich m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Zofia Ślotała, Karolina Ferenstein-Kraśko, Dawid Woliński, Jakob Kosel czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Nowa kolekcja Bizuu jest inspirowana szalonymi latami 80. Widać to w fasonach kreacji i w printach, jakie znalazły się na tkaninach. Kolory, jakie przeważają w kolekcji, to intensywna zieleń, nasycona czerwień, szlachetny granat, ciepły odcień miodu czy ponadczasowa czerń. Jaśniejsze zestawienia barw ozdobiły obszerną kolekcję swetrów. Znalazło się również coś dla wielbicielek pudrowego różu, który mimo, że nie dominuje w jesiennej kolekcji Bizuu, nadal pozostaje wizytówką marki.

W nowym sezonie w salonach Bizuu znajdziemy plisowane spódnice, duże miękkie swetry, szerokie spodnie z wyższym stanem oraz różne modele sukienek. Nie zabraknie oczywiście też płaszczy - w kolekcji pojawiły się modele oversize’owe, z obszernymi kołnierzami i dużymi kieszeniami, a także bardziej klasyczne kroje, między innymi z motywem kraty.

Za reżyserię pokazu Bizuu odpowiadała jurorka "Top Model", Kasia Sokołowska. Zdjęcia z wybiegu oraz zdjęcia gości obejrzycie w naszej GALERII>>