Deni Cler od 30 lat konsekwentnie stawia na jakość i ponadczasowe, klasyczne wzory. W piątek 31 stycznia, w hotelu H15 w Warszawie, odbyła się premiera kapsułowej kolekcji włoskiej marki na sezon wiosna-lato 2020 „MUSICA NELL`ARIA” czyli „Muzyka w Powietrzu". Wśród znanych gości pojawili się przedstawiciele biznesu, redaktorzy mody, styliści dziennikarki oraz gwiazdy: m.in. Kasia Sokołowska, Iza Kuna, Renata Dancewicz, Marta Kuligowska, Malwina Wędzikowska, Monika Zamachowska, Beata Tadla, Tamara Arciuch, czy Mariola Bojarska-Ferenc.

Gwiazdy na premierze kolekcji Deni Cler

Podczas wieczoru, kiedy zaprezentowano kolekcję, kilka zaprzyjaźnionych z marką gwiazd, zaprezentowało się w stylizacjach od Deni Cler. Były to Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Kalczyńska, Gabi Drzewiecka, Anna Dec, Bogna Sworowska, Ania Nowak oraz Agnieszka Więdłocha.

- Inspiracją do stworzenia kolekcji była muzyka mówi Iwona Kossmann, prezes Deni Cler. - Cała kolekcja składa się z 240 modeli podanych w sześciu kapsułach, stworzonych na bazie 6 gatunków muzycznych. Rozpoczyna ją Swing ze stylizacjami głównie dziennymi. Następnie Jazz z propozycjami do pracy. Wieczorowo-wizytową odsłonę znajdziemy w Operze. Country to nasz pomysł na weekend. Sezon letni otwiera Chillout, który naturalnie przechodzi w Canzone Italiana, czyli „Włoską piosenkę” z letnimi sukienkami na czele.

W nowej kapsułowej kolekcji na sezon wiosna-lato, Deni Cler stawia przede wszystkim na jakość i udowadnia, że można stworzyć wiele stylizacji mając bazę w postaci kilku elementów garderoby, wyglądając przy tym świeżo i modnie. Kolekcja MUSICA NELL`ARIA” to sześć kapsułowych kolekcji: Swing, Jazz, Opera, Country, Chillout oraz Canzone Italiana. Będzie dostępna do kupienia w salonach marki Deni Cler oraz na www.denicler.eu.

Zobacz gwiazdy na premierze kolekcji Deni Cler w galerii.