Sylwester 2016/2017 już dzisiaj! Z tej okazji kolejne stacje telewizyjne reklamują nazwiska gwiazd, które zobaczymy na scenie koncertów przez nie organizowanych. Jakiś czas temu również TVP 2 ogłosiła artystów, którzy wystąpią na Sylwestrze 2016 z Dwójką. Kto będzie zbawiał widzów Telewizji Polskiej dzisiejszej nocy?

POLECAMY: SYLWESTER TVN 2016/2017 Wiemy, kto na nim wystąpi! Szykuje się moc atrakcji!

Koncert sylwestrowy poprowadzą dwie pary: Halina Mlynkova i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel, znani z Pytania na Śniadanie. Kogo jednak będą zapowiadali na scenie?

Na scenie sylwestrowej zobaczymy min. Michała Szpaka, Izabelę Trojanowską, Pawła Stasiaka, Margaret i Marylę Rodowicz. Widzów TVP 2 bawić będą tez finaliści tegorocznej edycji The Voice of Poland: Mateusz Grędziński i Weronika Curyło.

ZOBACZ: POKAZ VICTORIA'S SECRET W PARYŻUCo się działo? Kto wystąpił? Jakie modelki wzięły udział? [ZDJĘCIA]

Na konferencji, która prawie miesiąc temu odbyła się w warszawskiej siedzibie TVP, zabrakło największych gwiazd imprezy: Edyty Górniak oraz DodyPanie na pewno jednak pojawią się na scenie w Zakopanem już dziś wieczorem! To tam właśnie TVP 2 organizuje w tym roku swój koncert sylwestrowy.

POLECAMY: ANIA WYSZKONI wraca z nową piosenką! W utworze "Oszukać los” śpiewa o swoich zmaganiach z ciężką chorobą [WIDEO]

Będzie go oglądać w telewizji? A może wybieracie się do Zakopanego, aby uczestniczyć w nim na żywo?