Edyta Górniak w sylwestra 2017/18 ma szansę zarobić naprawdę ogromne pieniądze. I nie chodzi tu bynajmniej o występ na imprezie organizowanej przez jedną ze stacji telewizyjnych. Gwiazda, która podobno od jakiegoś czasu prowadziła już rozmowy na temat udziału w koncercie sylwestrowym w Zakopanem, miała nagle otrzymać propozycję, która dwukrotnie przebija dotychczasową stawkę, czyli 100 tys. zł. Rekordową gażę w zamian za udział w prywatnej imprezie w Sylwestra 2017/18 Górniak miałaby ponoć otrzymać od milionera, któremu bardzo zależy na jej występie w tę wyjątkową noc.

- Jeden z milionerów z Wrocławia zaproponował jej występ na swoim prywatnym przyjęciu sylwestrowym. Jego marzeniem jest impreza na miarę Hollywood. Jest w stanie wyłożyć naprawdę duże pieniądze - podaje "Super Express" powołując się na osobę z bliskiego otoczenia gwiazdy.

ZOBACZ: Najbogatsze Polki 2017: Chodakowska w rankingu "Wprost". Jaki ma majątek?

Edyta Górniak - ile dostanie za występ w sylwestra 2017?

Występ Edyty Górniak w sylwestra 2017/18 z pewnością będzie dużym przeżyciem dla fanów piosenkarki, a dla niej samej porządnym zastrzykiem gotówki. Którą opcję ostatecznie wybierze diva? O tym przekonamy się już wkrótce. Jedno jednak jest pewne już teraz - gwiazda z pewnością bardzo dobrze na tym zarobi. ;-)