Sylwester to dla Dawida Kwiatkowskiego zawsze okazja do podwójnego świętowania. Po północy piosenkarz nie tylko tak jak wszyscy celebruje Nowy Rok, ale także obchodzi swoje własne urodziny. W tym roku będzie to robił na scenie - podczas Sylwestra 2018 z TVP 2 w Zakopanem. Jak poinformował sam na Instagramie, jego występ zaplanowano po godzinie dwunastej w nocy, czyli formalnie już 1 stycznia. Kwiatkowski zaśpiewa zatem dla publiczności na Równi Krupowej i widzów Dwójki jako 23-latek.

- Uwaga, uwaga! Dziś SYLWESTER MARZEŃ z Dwójką - dostałem plan, śpiewam już jako 23 latek! Widzimy się tuż po 00:00 - no chyba nie da się lepiej zacząć rok od koncertu w swoje urodziny! - napisał na Instagramie.

Dawid Kwiatkowski obchodzi urodziny w Nowy Rok

Żadne urodziny nie mogą się odbyć się bez odśpiewania "100 lat!". Dawid Kwiatkowski usłyszy jednak tę urodzinową piosenkę z ust aż 50 tysięcy widzów. Jak udało nam się dowiedzieć, razem ze zgromadzonym w Zakopanem tłumem, „100 lat!” młodemu wokaliście zaśpiewają także pozostałe gwiazdy Sylwestra Marzeń 2018, czyli m.in.: Zenek Martyniuk, Margaret, Al Bano i Romina Power, Alvaro Soler, Sylwia Grzeszczak i Roksana Węgiel.

Zobacz ostatnie zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego z 2018 roku w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SYLWESTER 2018 Ile zarobią gwiazdy? Szpak, Górniak, Rodowicz, Sławomir