Ile gwiazdy muzyki zarobią w Sylwestra 2018? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób po tym, jak rok temu zrobiło się głośno o gigantycznej stawce za występ autora hitu "Despacito" na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Będący wtedy u szczytu popularności Luis Fonsi miał bowiem otrzymać aż 450 tysięcy złotych. W mediach pojawiły się już doniesienia na temat wysokości tegorocznych wynagrodzeń artystów na największych koncertach sylwestrowych w Polsce. W czołówce Edyta Górniak, Sławomir Zapała, Maryla Rodowicz i Michał Szpak. Kto zarobi najwięcej? Sprawdź szczegóły poniżej.

Zarobki gwiazd w Sylwestra 2018

Polscy wykonawcy w Sylwestra 2018 mogą jedynie pomarzyć o zarobkach na poziomie zagranicznych gwiazd, ale i tak zdecydowanie nie mają powodu do narzekań. Stacje telewizyjne i największe miasta organizujące wielkie plenerowe imprezy oferują na tyle wysokie stawki, że większość z artystów rezygnuje ze spędzenia Sylwestra z bliskimi i bez mrugnięcia okiem wita Nowy Rok w pracy. Komu się to najbardziej opłaca?

Jak donosi "Super Express", 31 grudnia 2018 największy przelew spośród polskich gwiazd powędruje na konto Edyty Górniak. Diwa za występ na Sylwestrze TVN w Warszawie ma rzekomo zgarnąć aż 120 tys. zł. Na drugim miejscu z kwotą 100 tys. zł plasuje się Sławomir, który jednak otrzyma tyle za aż dwie imprezy - Polsatu w Katowicach i TVP w Zakopanem. W tegorocznej czołówce znaleźli się też: Maryla Rodowicz (90 tys. zł), Michał Szpak (70 tys. zł) oraz Michał Wiśniewski i Ewa Farna (po 60 tys. zł).

Zobacz zdjęcia najlepiej zarabiających gwiazd w Sylwestra 2018 w naszej GALERII >>

ZOBACZ TEŻ: Sylwester 2018 - Katowice, Warszawa, Zakopane [KONCERTY, PROGRAM, GWIAZDY]