Sylwester 2018 z TVP 2 odbędzie się we współpracy z miastem Zakopane. To oznacza, że gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trzeci rok z rzędu wystąpią na wielkiej scenie na Dolnej Równi Krupowej. Przypomnijmy, że Sylwester Marzeń z Dwójką za sprawą występu Luisa Fonsiego z "Despacito" był najchętniej oglądanym telewizyjnym koncertem sylwestrowym ubiegłego roku. Wiemy już, na kogo Telewizja Polska stawia tym razem! Pierwsze potwierdzone gwiazdy Sylwestra 2018 z Dwójką do sprawdzenia już teraz PONIŻEJ.

Sylwester 2018 z TVP 2 - kto wystąpi?

Organizatorzy Sylwestra Marzeń 2018 stawiają na sprawdzone nazwiska. Na liście wykonawców koncertu sylwestrowego w TVP 2 po raz kolejny znalazł się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. To oznacza, że publiczność w Zakopanem oraz widzowie telewizyjnej Dwójki przywitają Nowy Rok 2019 w rytm przeboju "Przez Twe Oczy Zielone". Na Sylwestrze z TVP 2 wystąpi też na pewno Roksana Węgiel, zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior 2018. Resztę artystów poznamy wkrótce podczas konferencji prasowej.

Zdjęcia Zenka Martyniuka i Roksany Węgiel oraz fotografie z ostatniego Sylwestra Marzeń w Zakopanem znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SYLWESTER 2018 z Polsatem. Kto wystąpi w Katowicach? [GWIAZDY]