Sylwester 2018 z Polsatem będzie jedną z dwóch największych telewizyjnych imprez w Polsce. Sylwestrowa Moc Przebojów tym razem wyjątkowo odbędzie się na Stadionie Śląskim ze względu na odbywający się wcześniej w Katowicach szczyt klimatyczny COP24. Wielotysięczną publiczność przed sceną oraz miliony widzów przed telewizorami jak zwykle wprawią w szampański nastrój największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kto tym razem przywita Nowy Rok z Telewizją Polsat? Sprawdź już teraz PONIŻEJ.

Sylwester 2018 z Polsatem - kto wystąpi?

Pierwszą potwierdzoną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie był Michał Szpak. To spore zaskoczenie, bowiem wokalista w poprzednich latach występował na sylwestrowych imprezach TVP 2. Michał zdradził, że w czasie koncertu będzie miał kilka wejść i zaprezentuje piosenki zarówno z płyty "Byle być sobą", jak i najnowszej "Dreamer", która niedawno ukazała się także na winylu.

Jak donosi Polsat, na koncercie sylwestrowym na Stadionie Śląskim wystąpią również: Sławomir, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Cleo, Enej, Feel, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Łobuzy, Ewelina Lisowska, Piersi, Mateusz Ziółko oraz zagraniczni artyści - The Show - A Tribute to Abba ze Szwecji i Liz Mitchell z grupy Boney M

Koncert poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2, czyli Beńcia i Reńcio (Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk) oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.  

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - 31 grudnia od  godziny 20:00 w Telewizji Polsat.

Zobacz zdjęcia z ostatniej Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SYLWESTER 2018 w TVP 2. Kto wystąpi w Zakopanem? [GWIAZDY]