Sylwester 2019 już dzisiaj! Za kilka godzin powitamy nowy, a pożegnamy stary rok. Zdecydowana większość z nas tego dnia wybierze się na bale, domówki oraz organizowane w wielu miastach imprezy plenerowe. Jednak w ostatnich latach popularne stały się wyjazdy sylwestrowe. Najchętniej wybieranym kierunkiem w tym okresie są bez wątpienia polskie góry. Na podobny krok co raz częściej decyduje się także wiele gwiazd. Nowy rok w Zakopanem powitają m. in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Gdzie jeszcze możemy spotkać ludzi show-biznesu 31 grudnia? 

Gdzie Sylwestra 2019 spędzą polskie gwiazdy? 

Najwięcej polskich gwiazd na sylwestrową noc udało się do stolicy polskich gór, Zakopanego. Pod Giewontem nowy rok oprócz małżeństwa Majdanów i Dowborów powita także m. in. Małgorzata Kożuchowska. Na śnieżnego Sylwestra zdecydowały się również Małgorzata Socha, która spędza ostatnie dni 2019 roku z rodziną w Białce Tatrzańskiej oraz znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem”, Sylwia Bomba

Nie brakuje także gwiazd, które ten dzień spędzą poza granicami naszego kraju. 2020 rok na Times Square powita Julia Wieniawa. 21-latka od kilku dni przebywa w Nowym Jorku. Na narty do włoskich Dolomitów udała się Martyna Wojciechowska. Natomiast na egzotycznego Sylwestra wśród palm zdecydowali się Anna i Robert Lewandowscy, którzy zabrali ze sobą dwuletnią córkę Klarę. Do Dubaju wyjechała Izabela Janachowska z rodziną. Stary rok w wakacyjnych okolicznościach postanowiły pożegnać również Ada Fijał i Ewa Wachowicz.

Jesteście ciekawi jak wyglądają ostanie dni 2019 roku polskich gwiazd? W naszej GALERII znajdziecie ich zdjęcia. 

Wszystkim polskim gwiazdom oraz czytelnikom serwisu Gala.pl życzymy wszystkiego najlepszego w 2020 roku! 

ZOBACZ TAKŻE: Sylwester 2019: Warszawa, Zakopane, Katowice [KONCERTY, GWIAZDY, PROGRAM]