Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra 2019? To pytanie każdego roku zadaje sobie wiele osób. Nie jest tajemnicą, że za występ w ostatni dzień roku artyści otrzymują rekordowe honoraria. W poprzednich latach “najdroższą” gwiazdą polskiej sceny muzycznej była Edyta Górniak. Przed rokiem 47-latka za swój udział w Sylwestrze z TVN w Warszawie dostała 120 tys. złotych. Olbrzymie wynagrodzenie zgarnęły także Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz. Obie panie 31 grudnia 2018 roku zarobiły odpowiednio 100 tys. i 90 tys. zł. Czy w tym roku padnie kolejny rekord? Kto otrzyma najwięcej za swój sylwestrowy występ?

Sylwester 2019 - ile gwiazdy dostaną za występ?

Edyta Górniak w Sylwestra wystąpi w Warszawie, a jej występ wyemituje TVN. Jak donoszą media, polska diwa za swój występ otrzyma rekordowe 130 tys. zł., czyli o 10 tysięcy więcej niż przed rokiem. Na drugim miejscu z kwotą 110 tys. zł. znalazła się Beata Kozidrak, która również zaśpiewa w stolicy. Trzecie, największe honorarium (100 tys. zł.) 31 grudnia 2019 roku dostanie Sylwia Grzeszczak. Wokalistka, o którą zabiegały trzy największe polskie stacje, także zagra na warszawskim placu Bankowym.

Kto jeszcze zarobi dużo w Sylwestra? W tegorocznej czołówce znaleźli się: Maryla Rodowicz - od TVP otrzyma 90 tys. zł., Cleo - za występ w Chorzowie zgarnie 70 tys. zł. 85 tysięcy złotych po raz ostatni otrzyma zespół Perfect, który w tym roku ogłosił swój rozpad. Ewelina Lisowska, która zaśpiewa w Warszawie może liczyć na gażę w wysokości 55 tys. zł.

Czy zarobki polskich gwiazd sceny muzycznej podczas występów sylwestrowych Was zaskakują? 

ZOBACZ TAKŻE: Tymi kosmetykami wykonasz modny makijaż na sylwestra 2019 i karnawał