Sylwester 2019 za nami. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej w dużej mierze witały Nowy Rok na telewizyjnych koncertach sylwestrowych, które jak co roku przyciągnęły przed ekrany miliony widzów. Przeglądając galerie zdjęć z Sylwestra Marzeń z Dwójką, Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie i Sylwestra z TVN łatwo zauważyć, że w tym roku wielu artystów poczuło sylwestrowy klimat i postanowiło zwrócić na siebie uwagę swoim strojem.

Najbardziej barwne postacie polskiej estrady i tym razem nas nie zawiodły. Maryla Rodowicz wyszła na scenę w Zakopanem w stroju składającym się z różowego lateksu i mini spódniczki. Michał Szpak porwał publiczność na Stadionie Śląskim w aż trzech różnych kreacjach, z których największą furorę zrobiła zdecydowanie ta z przyczepionymi do rąk skrzydłami podczas wykonywania hitów "Don't Poison Your Heart" / "Sweet Child O' Mine".

Występująca w Warszawie Edyta Górniak postawiła na obcisłe lateksowe spodnie i długie żółte futro. Naszą uwagę zwróciła też m.in. srebrzyste Roksana Węgiel i Viki Gabor, Reni Jusis w skąpym body, różowym futrze i oryginalnym nakryciu głowy oraz Beata Kozidrak w prześwitującym niebieskim komplecie.

Stylizacje polskich gwiazd na Sylwestra 2019

Która gwiazda najbardziej zaszalała ze scenicznymi stylizacjami podczas Sylwestra 2019? Zobacz już teraz w naszej noworocznej GALERII >>

Zobacz: Ile gwiazdy zarobiły w Sylwestra 2019? Znamy ich stawki